ספרית קודש במבצע

חלל בית הכנסת הוא לב לבה של דת היהדות. הפריט הקדוש ביותר שמכיל את בית הכנסת הינו ספרית הקודש. הדבר הראשון שאליו כל מתפלל נושא את מבטו זה ארון הקודש שמכיל את כל ספרי התורה המקודשים והעתיקים שאין להם מחיר. ספריות קודש שבנויות מעץ מלא ואיכותי יכולות לשמור על הספרים הללו לארוך שנים. לכן מומלץ לא להתפשר על ספריות קודש בזול ולבחור ארון קודש איכותי וחזק.

 

ספריות קודש הן אלמנט נחוץ ומרכזי בישיבות, בתי מדרש, בתי כנסת ומגוון של מוסדות לימוד דתיים. היום ניתן למצוא ספריות קודש במבצע ובמחירים משתלמים שישמשו כל בית כנסת, בית מדרש או בית דתי שמחזיק ספרי קדושה רבים. 

ספריות קודש לכל כיס 

בספריית הקודש נהוג להחזיק מקבץ של ספרי תורה וספרי עזר כגון, שולחן ערוך, ספרי רבנים, הקבלה והתלמוד. בנוסף ניתן לאחסן בהן אביזרי קדושה ופריטים מתוך הדת היהודית. על אף החשיבות שבארון הקודש, נדמה לעיתים כי לא כל אחד מסוגל להרשות לעצמו ארון קודש מעץ מלא. יחד עם זאת, חשוב לדעת שהיום לאחר חיפוש קל ברשת, ניתן לאתר ספריית קודש במבצע או לבדוק מתי יש מבצעים ולהמתין עד למועד זה. ספריות במבצע יאפשרו רכישה במחיר משתלם שלא כדאי יהיה לפספס. היום ניתן לרכוש ספרית קודש במבצע לא רק עבור בית המדרש, אפשר למצוא ספריות לבית של האדם הפרטי שמחפש מקום שיכיל את כל ספרי הקדושה בחלל הסלון שלו. 

עיצוב ספריות קודש בבתי כנסת

 רוב ספריות הקודש מעוצבות בסגנון קלאסי, הן לרוב ממקומות על קיר שלם ועשויות מעץ מסורתי שהוא מלא וחזק. בשנים האחרונות ניתן להיווכח בחומרי גלם חדשים שמעטרים את הספריות הללו כמו נירוסטה וזכוכית. היום אפשר למצוא ספריית קודש במבצע ושהיא מעוצבת בעיצוב חדשני או כאלה שהן משלבות ויטרינה ודלת זכוכית, עם תאים או מגרות, ספריה מעוצבת בסגנון כוורת וספריות מסיביות בסגנון עתיק. בעזרת העץ המלא הספרייה תוכל להחזיק מעמד מבלי לאבד מהמראה החם והטבעי שלה לאורך שנים. 

מחפשים גם ספריית קודש ולא רוצים להתפשר על איכות? אצלנו ב- פיניש ריהוט אמנותי לבתי כנסת , תוכלו למצוא מגוון של ספריות קודש איכותיות ומרהיבות ביופיין. בכל יצירה אמנותית של רהיט, אנו שמים דגש על איכות חומרי הגלם ודואגים תמיד להתאים את הספרייה לרוח הקהילה ולכל עיצוב החלל.