ספריות קודש

ספריות קודש המעטרות את קירות בתי הכנסת ובתי המדרש, מעוצבות בשפה עיצובית המותאמת לכלל מערכת הריהוט. המגוון הרחב של סגנונות העיצוב מאפשר בחירה אישית המותאמת לרוח הקהילה ולתורמים תוך שימת דגש לנוחות ואיכות ללא פשרות.

כחלק מהתמחותה של חברת פיניש בעיצוב פריטי ריהוט ועבודות בעץ לבתי כנסת בארץ ובעולם, אנו גם מתכננים, מעצבים ובונים ספריה לספרי קודש בשלל סגנונות עבור בתי כנסת ובתי מדרש. אלו הן ספריות קודש מעץ מלא העשויות בעבודת יד מקצועית וקפדנית, על ידי צוות איכותי של בעלי מלאכה מיומנים ומובילים בתחומם. לכל לקוח מעוצבת ספרית קודש איכותית, מכובדת ונוחה לשימוש בהתאמה מלאה לצרכיו, לסגנון ואופי מערכת הריהוט שבמתחם, ובהתאם לרוח הקהילה והתורמים לה. הספרייה תשמש כהיכל מכובד וייצוגי לאחסון ספרי תורה וקודש, אשר יהווה מקור להשראה, עיון לימוד.

 

ספריות קודש איכותיות בהתאמה אישית.

יש לנו את כל את כל הידע, הניסיון, היכולות והכלים על מנת לתכנן, לעצב ולבנות ספריית קודש מכובדת ומרשימה. אנו מייצרים ספריות קודש מעוצבות מעץ מלא ובעבודת יד, תוך שימת דגש לכל פרט בעיצוב הרהיט ורמת גימורו. העבודה מבוצעת עם עץ מלא טבעי איכותי, ואפשר להזמינה גם עם חריטות וגילופים ייחודיים. כמו כן, בהתאם לצרכי ובקשת המזמין נתכנן את מאפייני הספרייה וצורתה, עם או בלי ויטרינת זכוכית, עם מדפים, תאים, ארוניות ומגרות. בנוסף, נתכנן את מרכיבי הספרייה בהתאם לצרכי הקהילה, סוג וכמות הספרים המיועדים עבורה, כאשר התכנון יקבע בין היתר את גודל, מידות ומספר התאים, המדפים והפריטים הנוספים בספרייה.

 

סגנון עיצוב ספריית קודש

אנו מתכננים ומעצבים סיפריות קודש בקשת רחבה של סגנונות וגוונים, המותאמים לבקשות המזמין, מאפייני בית הכנסת או בית המדרש, ומאפייני הקהילה והתורמים. בין היתר, תוכלו להזמין ספריות קודש מעוצבות בסגנון קלאסי או מודרני, וכן בסגנון אותנטי המותאם למוצא האתני של הקהילה בין אם מעדות אשכנז או המזרח, ואף בסגנון הקיים במדינות ובלאומים ספציפיים. בנוסף, תוכלו לבחור את סוג העץ ממנו נייצר את ספריית הקודש, ואף לבחור בגוון מבוקש של עץ בהיר, כהה, אדמדם, צהוב או כל צבע וגוון אחר. יש לציין כי מומלץ לבחור את סגנון וגוון ספריות הקודש בהתאם לעיצובם של פריטי ריהוט נוספים בבית הכנסת או בית המדרש, כדוגמת כיסאות או ארון הקודש. כמו כן, בחירת גוון הארון תושפע מהאווירה המתבקשת בחלל, בין אם פתוחה ואוורירית, מכובדת ורצינית, או אחרת. על מנת לסייע לכם בבחירת מאפייני ספריית הקודש עומד לרשותכם צוות מעצבים מקצועי שישמח לייעץ ולכוון אתכם בבחירתכם.

 

הזמנת ספריית קודש איכותית, נוחה ופרקטית

להזמנת ספריות קודש לבית כנסת ובית מדרש בהתאמה אישית מלאה, צרו קשר עם חברת פיניש בטלפונים 08-9366363 ו- 1-700-50-25-50. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק מידע נוסף בנושא.